Agent potwierdza - włoskie kluby zainteresowane tureckim talentem

Agent potwierdza - włoskie kluby zainteresowane tureckim talentem
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Firenzaviola.it

Yusuf Yazıcı stał się w ostatnich miesiącach łakomym kąskiem na włoskim rynku transferowym.

Zawodnik Trabzonsporu od pewnego czasu robi prawdziwą furorę w rodzimych rozgrywkach. 20-latek przebojem wdarł się do wyjściowego składu ekipy z północnej Turcji, dla której rozegrał już ponad 50 spotkań.

Dobra postawa piłkarza nie uszła także uwadze sztabu szkoleniowego tureckiej reprezentacji, dla której rozegrał jak dotąd siedem spotkań. To właśnie w osobach Yazıcıego oraz Cengiza Ündera z Romy upatrywana jest przyszłość tamtejszej kadry narodowej.

Nie powinien dziwić więc fakt, iż usługami wychowanka Trabzonsporu zainteresowali się przedstawiciele licznych drużyn z zachodniej Europy. Ostatnie doniesienia dotyczące osoby 20-latka skomentował sam agent zawodnika, Adem Cebeci.

- Z największym zainteresowaniem usługami Yusufa spotkaliśmy się we Włoszech, gdzie najbardziej zainteresowany jest Milan. Ponadto kontaktowaliśmy się także z takimi klubami, jak Cagliari, Torino oraz Sampdoria.

Warto dodać, iż Cebeci słowa te wypowiedział na łamach portalu Firenzaviola, a więc źródła blisko powiązanego z Fiorentiną - kolejnym klubem Serie A pragnącym zakontraktować utalentowanego Turka.

Yazıcı w trwającym sezonie wystąpił w ośmiu meczach ligi tureckiej. Jak dotąd udało mu się zanotować w nich dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy