Agent Quintero studzi spekulacje

Agent Quintero studzi spekulacje
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Maisfutebol

Agent Juana Quintero zbagatelizował sprawę transferu Kolumbijczyka do Arsenalu.

Wczoraj zrobiło się bardzo głośno wokół sprawy związanej z przenosinami pomocnika FC Porto na Emirates (ZOBACZ: http://transfery.info/68385,quintero-w-arsenalu). Jednak przedstawiciel 21-latka, Ricardo Calleri, nie wierzy w to, aby portugalski klub był gotowy na sprzedaż swojego piłkarza, pozyskanego w zeszłym roku z włoskiej Pescary.

- Porto nigdy nie przekazało mi wieści o tym, że jest negocjowana sprzedaż Juana Quintero. Oczywiście, wiele klubów z Hiszpanii i Anglii interesuje się piłkarzem. Jednak musi zostać wpłacona klauzula wykupu, jeżeli ktoś chce sprowadzić zawodnika - powiedział Calleri.

Ponoć do kasy Porto musi wpłynąć 40 milionów euro, jeżeli Juan ma odejść z Estádio do Dragão.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy