Agent: Savić pozostanie w City
2012-01-09 15:17:49; Aktualizacja: 13 lat temu
Agent defensora Manchesteru City - Stefana Savicia wyznał dziś przed mikrofonem, że jego agent jest szczęśliwy w Anglii i nie nosi się z zamiarem transferu do innej drużyny.
Czarnogórski internacjonał jest zawodnikiem City dopiero od 6 miesięcy, kiedy to w lipcu związał się z zespołem Manciniego 4-letnim kontraktem. Od początku jednak nie dostawał on tyle szans ile oczekiwał. Sytuacja ta sukcesywnie się polepsza, a sam zawodnik wydaje się być już pogodzony z roli jaką pełni w ekipie 'The Citizens'.
Zawodnikiem tym interesowały się przede wszystkim włoskie marki. Głównym pretendentem do zapewnienia sobie jego usług była Roma, która wielokrotnie składała za 21-latka oferty.
- Roma interesowała się Saviciem? Dla mnie to oczywiste, że pozostanie on zawodnikiem Manchesteru. Jest on tutaj szczęśliwy i brał ostatnio udział w spotkaniu z Manchesterem United w ramach FA Cup. Nie ma najmniejszych podstaw, by kwestionować tu jego przeprowadzkę. - powiedział reprezentujący jego interesy Vlado Borozan.



![Puchar Narodów Afryki 2025: Męczarnie Egiptu, Nigerii poszło jak po maśle [WIDEO]. Jeszcze dwóch ćwierćfinalistów do wyłonienia](img/photos/114226/170x113/mohamed-salah.jpg)


![Transfery - Relacja na żywo [06/01/2026]](img/photos/114049/170x113/relacja-06012026.jpg)


![Szpital w defensywie Manchesteru City. Filar wypada na sześć tygodni [OFICJALNIE]](img/photos/104336/90x60/manchester-city.jpg)














