Agent Vladana Kovačevicia zignorowany przez Bayern Monachium

Agent Vladana Kovačevicia zignorowany przez Bayern Monachium fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild | Florian Plettenberg [Twitter]

Vladan Kovačević został zaoferowany Bayernowi Monachium, podaje „Bild”. Na Allianz Arenie nikt poważnie nie rozważa kandydatury bramkarza Rakowa Częstochowa - przekazał Florian Plettenberg.

Temat wzmocnienia pozycji golkipera przez bawarską ekipę nie schodzi z afisza. Klub w ostatnich tygodniach analizuje różne kandydatury, ale numerem jeden jest wciąż Yann Sommer.

Problem w tym, że mistrzowie Niemiec za doświadczonego Szwajcara są gotowi zapłacić pięć milionów euro, podczas gdy Borussia Mönchengladbach oczekuje co najmniej ośmiu milionów, celując w sprzedaż za nawet 10 milionów euro.

To wszystko skłania piłkarzy i ich agentów do oferowania swoich usług uczestnikowi 1/8 finału Ligi Mistrzów.

W swoich dążeniach nie ustaje Franjo Vranjković. Osoba odpowiedzialna za interesy Vladana Kovačevicia ponownie przekonywała, że jego klient jest idealnym kandydatem.

– Klub z Premier League jest gotowy kupić Vladana, a następnie wypożyczyć go do jednej z najlepszych lig na świecie. (…) To mogłoby być doskonałe rozwiązanie dla Bayernu Monachium. Wszyscy byliby szczęśliwy: Raków, Anglicy i Bayern – mówił na łamach „Bilda”.

Dziennik donosi, że Vranjković skontaktował się z władzami „Gwiazdy Południa” i oferował im bramkarza z Ekstraklasy.

Co na to wszystko Bayern? Florian Plettenberg zapewnia, że 24-letni Bośniak na pewno nie dołączy do Joshuy Kimmicha i spółki.

Kovačević w tym sezonie stawał między słupkami Rakowa 18 razy, w 12 meczach zachowując czyste konto.

Obecnie wszystko zmierza ku temu, aby to Sven Ulreich zastępował kontuzjowanego Manuela Neuera przez resztę rozgrywek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy