Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych

Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Algemeen Dagblad

„Algemeen Dagblad” pisze, że Antony jest już po testach medycznych przed transferem do Ajaksu.

19-letni skrzydłowy São Paulo dołączy do holenderskiego zespołu w lipcu, ale jego działacze postanowili dopiąć transakcję z wyprzedzeniem. Dzisiaj rano Brazylijczyk przeszedł testy medyczne i wszystko wskazuje na to, że transfer zostanie wkrótce potwierdzony.

Ajax już wcześniej doszedł do porozumienia z władzami São Paulo, na którego konto spłynie 20 milionów euro. Do tego dojdą bonusy warte kolejne pięć milionów. Dla amsterdamczyków będzie to największy transfer w historii.

Antony jest wychowankiem São Paulo. W pierwszym zespole rodzimego klubu zadebiutował w 2018 roku. Jeśli chodzi o sezon 2019, wybiegał 29 razy na murawy brazylijskiej ekstraklasy. Zdobył cztery bramki, do których dorzucił sześć asyst. Zawodnik występuje w reprezentacji olimpijskiej swojego kraju, z którą niedawno wywalczył awans na igrzyska.

W kierunku Antony’ego spoglądało również kilka innych europejskich klubów, w tym Borussia Dortmund.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy