Ajax nieugięty. Neres za 80-90 milionów euro

Ajax nieugięty. Neres za 80-90 milionów euro
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marcel van der Kraan I Sky Sports I Ajaxshowtime.c

Marcel van der Kraan z „De Telegraaf” podaje, że David Neres może odejść tego lata z Ajaksu wyłącznie w przypadku pojawienia się bardzo wysokiej oferty.

Co prawda w przeciągu całego minionego sezonu głośniej było o kilku innych zawodnikach zespołu z Amsterdamu, ale Neres również ma za sobą bardzo dobre rozgrywki. W ich trakcie skrzydłowy wystąpił w 50 spotkaniach. Strzelił 12 goli i zanotował 15 asyst. Czołowe europejskie kluby, które śledziły jego poczynania już wcześniej, cały czas są zainteresowane młodym piłkarzem.

Jak donosi Van der Kraan, Ajax nie chce jednak rozstawać się z nim tego lata. Amsterdamczycy podobno odrzucili już za niego ofertę opiewającą na 50 milionów euro. Co prawda pochodziła ona z Chin, gdzie na tym etapie kariery raczej nie chce przenosić się sam zawodnik, ale pokazuje to, że mistrzowie Holandii oczekują za 22-latka znacznie większych pieniędzy.

Zdaniem holenderskiego dziennikarza, jeśli Neres miałby opuścić Ajax w najbliższych tygodniach, do Amsterdamu musiałaby spłynąć propozycja rzędu 80-90 milionów euro.

Brazylijczyka chcą m.in. Atlético Madryt, Paris Saint-Germain i giganci Premier League, ale taka wycena może zablokować letni transfer atakującego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy