Ajax zainteresowany Douglasem

Ajax zainteresowany Douglasem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Mistrz Holandii jest zainteresowany sprowadzeniem brazylijskiego obrońcy z Twente Enschede potwierdził Frank de Boer.

W związku z prawdopodobnym odejściem latem Jan Verthongena. Trener popularnych "Joden" szuka klasowego zastępcy dla Belga. Wybór padł na piłkarza Twente 24-letniego Brazylijczyka Douglasa.

Piłkarzowi kończy się kontrakt w czerwcu. Twente za wszelką cenę będzie próbowało przedłużyć umowę ze swoim podstawowym obrońcą.

De Boer nie ukrywa zainteresowania Douglasem. -To prawda jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem Douglasa. Byłby to wartośćowy zastępca Verthongena -.

-Jest to jeden z najlepszych obrońców w całej Holandii. Prawdziwy killer w obronie. Klasyczny środkowy obrońca - komplementuje Brazylijczyka trener Ajaxu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy