Ajax znalazł następcę Desta. Małe kontrowersje

Ajax znalazł następcę Desta. Małe kontrowersje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: De Telegraaf

Sean Klaiber lada moment powinien zasilić szeregi Ajaksu.

Jak podaje „De Telegraaf”, Ajax doszedł już do porozumienia z Utrechtem w sprawie transferu Klaibera za pięć milionów euro. Razem z bonusami ostateczna kwota transakcji może wynieść siedem milionów. Sam zawodnik również dogadał się już z amsterdamczykami i podpisze kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

26-letni Klaiber jest wychowankiem Utrechtu. Do tej pory rozegrał w jego barwach 153 spotkania, notując w nich dziewięć trafień i 21 asyst.

W Amsterdamie były młodzieżowy reprezentant Holandii zajmie miejsce Sergiño Desta, który przechodzi do Barcelony.

W momencie pojawienia się tematu transferu Klaibera do Amsterdamu media i kibice przypomnieli jego wypowiedź z 2018 roku. - Piłkarz Utrechtu nie powinien przenosić się do Ajaksu. Jeśli po mnie przyjdzie, może zrobią to również Feyenoord lub PSV i wtedy wybiorę którąś z tych opcji - przyznał obrońca.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy