Aké o krok od Bournemouth

Aké o krok od Bournemouth
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Sun

Zgodnie z doniesieniami „The Sun”, Nathan Aké jest bliski przenosin do Bournemouth.

Obrońca Chelsea spędził w „Wisienkach” połowę zeszłego sezonu na zasadzie wypożyczenia. Docelowo miał występować tam do końca rozgrywek, ale jego dobra forma nie uszła uwadze Antonio Conte, który postanowił skrócić wypożyczenie.

O tym, że Bournemouth będzie chciało pozyskać go z powrotem spekuluje się od dłuższego czasu. Najnowsze doniesienia sugerują, że finalizacja transferu jest coraz bliżej. 22-latek wzbudza oczywiście zainteresowanie jeszcze kilku innych klubów, ale to właśnie dziewiąta ekipa ostatniego sezonu Premier League jest najbliżej jego zakontraktowania.

„Wisienki” mają zapłacić za Holendra ponad 20 milionów funtów, a to oznacza, że pobiją swój rekord transferowy.

Aké, który przeniósł się do Chelsea z Feyenoordu, zadebiutował w jej pierwszym zespole w 2012 roku. Od tamtej pory rozegrał w koszulce „The Blues” w sumie 17 spotkań, notując dwie asysty.

Dodajmy, że latem Bournemouth pozyskało już z Chelsea Almira Begovicia. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy