Al-Khelaifi: Messi jest za drogi

Al-Khelaifi: Messi jest za drogi
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: AS

Paris Saint-Germain nie będzie starać się wykupić z Barcelony Lionela Messiego.

Prezydent mistrzów Francji Nasser Al-Khelaifi zdecydowanie zaprzeczył kolejnym doniesieniom łączących czterokrotnego zdobywcy Złotej Piłki z ekipą paryżan. Podobno latem PSG było w stanie zapłacić kwotę klauzuli w kontrakcie Argentyńczyka wynoszącą 250 milionów euro.

- Nie rozmawiałem z Messim, ponieważ nie jestem nim zainteresowany. Trzeba byłoby zapytać się kogoś z władz Barcelony, nie mnie – powiedział prezydent Paris Saint-Germain.

Katarski biznesmen kupił klub w 2011 roku. Od tego czasu na transfery wydał 270 milionów euro. Latem największym zakupem paryżan było sprowadzenie z Napoli Edinsona Cavaniego za kwotę 63 milionów euro. Al-Khelaifi podkreślił, że Messi jest zbyt drogi by sprowadzić go do stolicy Francji.

- Nie zapłacę takich pieniędzy nawet, jeśli Messi jest ich wart. Ta kwota jest dla nas nierealna. Nawet nie myślę o takiej możliwości – dodał Al-Khelaifi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy