Al-Nassr reaguje na kontuzję Davida Ospiny. Chce wyciągnąć bramkarza z europejskiego giganta

Al-Nassr reaguje na kontuzję Davida Ospiny. Chce wyciągnąć bramkarza z europejskiego giganta
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Al-Nassr jest zainteresowane pozyskaniem Keylora Navasa z Paris Saint-Germain - pisze „Marca”

W weekend Al-Nassr mierzyło się w meczu na szczycie saudyjskiej ekstraklasy z Al-Szabab. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W jego końcówce boisko był zmuszony opuścić David Ospina. Kolumbijczyk nabawił się kontuzji łokcia prawej ręki, uszkadzając jedną z kości. Wiadomo już, że będzie pauzował przynajmniej przez sześć tygodni. 34-latek uda się do Hiszpanii, gdzie skonsultuje jeszcze uraz.

Zdaniem „Marki” Al-Nassr, do którego niedawno dołączył Cristiano Ronaldo, nie zamierza pozostawiać zaistniałej sytuacji bez reakcji. Saudyjczycy mieli już rozpocząć negocjacje z Paris Saint-Germain w sprawie natychmiastowego pozyskania Keylora Navasa. Powyższe źródło sugeruje, że rozmowy mogą zakończyć się bardzo szybko, a pomóc w tym może to, że w czwartek w Rijadzie odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy PSG a drużyną złożoną z zawodników Al-Nassr i Al-Hilal.

Navas jest związany z PSG od 2019 roku. W tym sezonie 36-latek wystąpił w tylko jednym meczu Pucharu Francji. Kostarykanin przegrywa rywalizację z o wiele młodszym Gianluigim Donnarummą. Saudyjczycy zapewne upatrują w tym swojej szansy.

„Marca” wymieniła jeszcze jednego kandydata do transferu. To 33-letni Munir, który w przeszłości grał w Numancii i Máladze, a obecnie jest podstawowym golkiperem ligowego rywala Al-Nassr - Al-Wehda.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy