Albert Rudé o swoich piłkarzach: Są jak bestie

Albert Rudé o swoich piłkarzach: Są jak bestie fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski
Źródło: Wisła Kraków

Albert Rudé podzielił się swoimi przemyśleniami przed meczem Pucharu Polski z Widzewem Łódź.

Wisła Kraków rozegrała już dwa spotkania po przerwie zimowej pod wodzą Alberta Rudé'ego. Pierwszy mecz wygrał, drugie spotkanie zostało przegrane i opinia publiczna miała po nim mieszane odczucia. 

Okazję do rehabilitacji za porażkę z GKS-em Tychy będzie mieć już w środę, gdy zmierzy się w Pucharze Polski o awans do półfinału.

Przeciwnikiem „Białej Gwiazdy” jest Widzew Łódź. Hiszpański trener poruszył przed tym spotkaniem kilka kwestii na konferencji prasowej. 

- Zawodnicy tego zespołu są przygotowani fizycznie jak bestie. Biegają cały czas, pressing nakładamy przez osiemdziesiąt minut. Mieliśmy dużo szans. Zespół jest przygotowany fizycznie, żeby iść naszą drogą i aby wypełniać nasze standardy. Paramenty fizyczne możemy mierzyć na liczbach. Taka jest moja perspektywa. Ile biegów wykonałeś, ile kilometrów pokonałeś i na jakiej intensywności. To pokazuje, czy jesteś dobrze czy źle przygotowany fizycznie. Patrząc na moje doświadczenie i zespoły, z którymi pracowałem, mogę powiedzieć, że ten zespół jest gotowy, żeby grać tak, jak chcemy  - powiedział.

- Normalnie to jest rodzaj sytuacji, że jeśli jest dwóch bramkarzy walczących o miejsce w składzie, to ten, który gra więcej w lidze nie gra w pucharze. W naszym przypadku Anton jest nowy w drużynie i musi się dostosować do sposobu, w jakim gramy. Musimy dokładnie ocenić tę sytuację, żeby dokonać ostatecznego wyboru, podjąć jak najlepszą decyzję - kontynuował Rudé.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy