„Ale on zaliczył duży zjazd...”. Cezary Kucharski rozczarowany graczem Śląska Wrocław

„Ale on zaliczył duży zjazd...”. Cezary Kucharski rozczarowany graczem Śląska Wrocław fot. Mateusz Porzucek | PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Cezary Kucharski [Twitter]

Legia Warszawa zremisowała w 29. kolejce Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. Bezbarwny występ zaliczył Erik Expósito, o którym wypowiedział się Cezary Kucharski.

Hit okazał się hitem tylko z nazwy. Niedzielne starcie przy Łazienkowskiej mogło srodze rozczarować. Legia Warszawa przeważała, choć nie przełożyło się to na dogodne sytuacje bramkowej. Śląsk od pierwszych minut był wycofany, licząc na zrywy ofensywnych zawodników. 

Ostatecznie Szymon Marciniak zagwizdał po raz ostatni, gdy na tablicy wyników znajdowały się dwa zera. 

W szeregach wrocławian z pewnością nie popisał się Erik Expósito, który nie zagwarantował niczego „ekstra”. Oczywiście, trudno winić jedynie Hiszpana. Widać było, że próbował on wziąć grę na swoje barki, cofając się często do rozegrania. Ostatecznie nie przyniosło to żadnych korzyści.

Forma 27-latka to temat, który pojawia się w dyskusjach od dłuższego czasu. Rosły napastnik brylował w rundzie jesiennej, gdy zaliczył czternaście ligowych trafień. Na wiosnę obniżył loty, zdobywając tylko dwa gole.

Krytycznie postawę zawodnika z Balearów ocenił Cezary Kucharski.

„[...] Legia chciała wygrać, ale nie miała argumentów w ofensywie+Pekhart kontuzja. Śląsk grał na zero z tyłu licząc na błysk Exposito, ale ten piłkarz zaliczył duży zjazd z formą w porównaniu z jesienią” - napisał na Twitterze były reprezentant Polski.

Kontrakt Expósito wygasa już pod koniec czerwca. Coraz więcej wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy