Aleix García na celowniku FC Barcelony i Atlético Madryt. „Jest wiele plotek”

Aleix García na celowniku FC Barcelony i Atlético Madryt. „Jest wiele plotek”
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal 21 Ebre

Atlético Madryt oraz FC Barcelona przejawiają rzekomo zainteresowanie usługami Aleixa Garcíi. Teraz głos na ten temat postanowił zabrać sam zainteresowany.

W trakcie Mistrzostw Świata w Katarze roi się od ciekawych plotek transferowych. Jedna z nich sugeruje, że dobrze prezentujący się w Gironie środkowy pomocnik Aleix García wzbudził zainteresowanie takich ekip jak Atlético Madryt oraz FC Barcelona.

Były reprezentant Hiszpanii do lat 21 zyskał sobie uznanie nie tylko tych ekip, ale też wielu ekspertów. Na jego korzyść działa fakt, że ma on kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znajduje się jednak opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Czy rzeczywiście pojawił się jakikolwiek temat transferowy? Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany.

- To, że o mnie mówią, jest pozytywne. Mam dzięki temu motywację, by kontynuować rozwój i zwiększanie swoich umiejętności, a przyszłość pokaże, co się wydarzy - twierdzi.

- Prawda jest taka, że w mediach bardzo często pojawia się wiele plotek, ale na ten moment mogę powiedzieć tylko jedno: nie otrzymałem żadnych telefonów od żadnego z klubu. Nie kontaktował się też ze mną żaden agent. Tak to wygląda - dodał.

25-latek rozegrał od początku tego sezonu łącznie 15 spotkań. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy