Aleksandar Vuković gotowy do powrotu. Dwa konkretne kierunki

Aleksandar Vuković gotowy do powrotu. Dwa konkretne kierunki fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Adam Godlewski [Twitter]

Aleksandar Vuković nosi się z zamiarem powrotu do pracy w charakterze trenera. Serbowi zależy na objęciu sterów nad klubem z Polski lub... Węgier - poinformował Adam Godlewski z „Sportowy24”.

42-latek przygotowywał się stopniowo do rozpoczęcia samodzielnej pracy w roli szkoleniowca. Z tego też powodu pełnił najpierw funkcję asystenta u Pachety w Koronie Kielce oraz Stanisława Czerczesowa, Besnika Hasiego, Jacka Magiery, Romeo Jozaka, Dean Klafuricia i Ricardo Sá Pinto w Legii Warszawa.

W międzyczasie tymczasowo zasiadł także czterokrotnie na ławce „Wojskowych” i finalnie otrzymał propozycję samodzielnego prowadzenia ekipy z województwa mazowieckiego, na którą przystał w kwietniu 2019 roku.

Aleksandar Vuković nie wytrwał jednak zbyt długo na zajmowanym stanowisku i został niego pozbawiony we wrześniu 2020 roku po zanotowaniu dwóch porażek w czterech meczach Ekstraklasy oraz odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów po starciu z Omonią Nikozja (0:2).

Od tego momentu Serb nie zdecydował się przystać na żadną z otrzymanych ofert. A na te nie mógł narzekać, ponieważ Adam Godlewski z „Sportowy24” poinformował, że 42-latek dostał propozycje z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Bośni i Hercegowiny.

Żadna z nich nie okazała się na tyle kusząca pod względem sportowym oraz finansowym dla Vukovicia, dla którego priorytetem jest powrót do Ekstraklasy lub... rozpoczęcie pracy na Węgrzech.

Ta druga opcja wydaje się dość zaskakująca, ponieważ Serb nie występował nigdy w tym kraju, gdzie obecnie za absolutnego lidera uchodzi Ferencváros.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy