Alen Halilović wróci do gry? „Chorwacki Messi” może stworzyć ciekawie trio w Rumunii

Alen Halilović wróci do gry? „Chorwacki Messi” może stworzyć ciekawie trio w Rumunii fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gsp.ro

Alen Halilović od końcówki stycznia pozostaje na bezrobociu. Wkrótce może się to zmienić, gdyż zabiega o niego rumuński klub, FC Rapid 1923 - donosi Gsp.ro.

Alen Halilović zapowiadał się w przeszłości na wielką gwiazdę. Chorwat czarował w barwach Dinama Zagrzeb, dzięki czemu trafił do akademii FC Barcelony. Niestety, tam zderzył się z niezwykle twardą ścianą.

Filigranowy pomocnik nie przebił się do pierwszego składu „Dumy Katalonii”, notując w niej jeden występ w Pucharze Króla. Więcej szans na Camp Nou nie otrzymał.

Przez kolejne lata tułał się po Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii i Anglii. W 2022 roku wrócił do ojczyzny, a konkretniej przeszedł do HNK Rijeka. Na rodzimych boiskach kompletnie zawiódł, co skończyło się zakończeniem współpracy pod koniec stycznia.

Od tego momentu Halilović przebywa na bezrobociu. Wkrótce może się to zmienić, gdyż pyta o niego rumuński FC Rapid 1923.

Drużyna z Rapid Giulești przejawia spore ambicje, które zakładają walkę o mistrzostwo w przyszłej kampanii. W tej udało się zająć jedynie piąte miejsce, dlatego władze planują już letnie wzmocnienia.

Stołeczny zespół celuje w trzy duże, jak na warunki tamtejszej piłki, transfery. Bohaterami tych mogą zostać Mario Balotelli, Cătălin Cîrjan z akademii Arsenalu i właśnie Halilović. Rozmowy w sprawie całej trójki już się rozpoczęły.

***

Mario Balotelli zaskoczy transferem?! Ma tylko jeden warunek

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy