Aleñá: Mógłbym grać dla Barcelony do końca życia

Aleñá: Mógłbym grać dla Barcelony do końca życia fot. FC Barcelona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Pomocnik FC Barcelony, Carles Aleñá udzielił wywiadu, w którym odniósł się do swojej przyszłości.

Problemy zdrowotne w szeregach ekipy ze stolicy Katalonii zaowocowały tym, że szansę we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów otrzymali dublerzy. Jednym z nich był Carles Aleñá.

Utalentowany Hiszpan pokazał się z dobrej strony i wspólnie z kolegami wygrał to spotkanie w stosunku 0-4.

Coraz częściej mówi się jednak, że 22-latek w zimie pożegna się z Camp Nou. On sam przyznał jednak, że wolałby spędzić w Barcelonie całą swoją karierę.

- Moim marzeniem jest to, by grać tu dalej. Czuję się bardzo dobrze fizycznie. Jeśli zależałoby to ode mnie, to zostałby tu do końca swojej kariery - przyznał.

- Myślę, że w Kijowie pokazałem się z dobrej strony i maksymalnie wykorzystałem swoją szansę. Dzięki pracy, którą wykonuję na treningach, powoli czuję, że wchodzę na odpowiedni poziom. Barcelona to najlepszy klub na świecie, dlatego daję z siebie wszystko - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy