Aleñá: Mógłbym grać dla Barcelony do końca życia

Aleñá: Mógłbym grać dla Barcelony do końca życia fot. FC Barcelona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Pomocnik FC Barcelony, Carles Aleñá udzielił wywiadu, w którym odniósł się do swojej przyszłości.

Problemy zdrowotne w szeregach ekipy ze stolicy Katalonii zaowocowały tym, że szansę we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów otrzymali dublerzy. Jednym z nich był Carles Aleñá.

Utalentowany Hiszpan pokazał się z dobrej strony i wspólnie z kolegami wygrał to spotkanie w stosunku 0-4.

Coraz częściej mówi się jednak, że 22-latek w zimie pożegna się z Camp Nou. On sam przyznał jednak, że wolałby spędzić w Barcelonie całą swoją karierę.

- Moim marzeniem jest to, by grać tu dalej. Czuję się bardzo dobrze fizycznie. Jeśli zależałoby to ode mnie, to zostałby tu do końca swojej kariery - przyznał.

- Myślę, że w Kijowie pokazałem się z dobrej strony i maksymalnie wykorzystałem swoją szansę. Dzięki pracy, którą wykonuję na treningach, powoli czuję, że wchodzę na odpowiedni poziom. Barcelona to najlepszy klub na świecie, dlatego daję z siebie wszystko - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy