Alexis Beka Beka opuszcza Rosję

Alexis Beka Beka opuszcza Rosję fot. Lokomotiw Moskwa
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Sport Express

21-letni Alexis Beka Beka nie zamierza kontynuować swojej kariery w Lokomotiwie Moskwa. Pomocnik leci do Francji, aby negocjować swoje przenosiny do OGC Nice. Rosjanie nie zamykają się na rozmowy – podaje rosyjski „Sport Express”.

Francuski pomocnik do Rosji trafił latem 2021 roku, odchodząc wówczas po udanym okresie z macierzystego Caen. Młody zawodnik miał wówczas na stole wiele ofert, w tym z Nicei, lecz finalnie przystał na propozycję moskiewskiej ekipy.

Do tej pory dla Lokomotiwu zdołał zaliczyć 28 gier, w tym sześć w Lidze Europy, notując w nich cztery asysty.

Jak się okazuje, Beka Beka może już tych liczb nie poprawić, gdyż właśnie prowadzi rozmowy z piątą drużyną poprzedniej edycji Ligue 1.

Francuz dzisiaj przylatuje na południe ojczyzny, aby omówić swoje przenosiny pod skrzydła Luciena Favre’a.

Trzykrotny mistrz Rosji nie zamyka się na negocjacje i oczekuje za swojego piłkarza około 15 milionów euro, co wydaje się kwotą dość wygórowaną. Nicea z kolei liczyła na zamknięcie operacji przelaniem na konto drugiej strony dziewięciu milionów, aczkolwiek jest poważnie zainteresowana 21-latkiem, więc wkrótce podmioty powinny dojść do konsensusu. Tym bardziej, że zawodnikowi wciąż przysługuje prawo do zawieszenia umowy w Rosji.

Alexis Beka Beka, trafiając do Nicei, stanie przez szansą debiutu w Ligue 1. Przedtem we Francji grał na o jeden niższym szczeblu, gdzie zanotował w sumie 28 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy