„Alexis? Chodź do nas, lepszego projektu nie znajdziesz!”

„Alexis? Chodź do nas, lepszego projektu nie znajdziesz!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Gary Medel przekonuje Alexisa Sáncheza, by ten przeniósł się do Interu.

Napastnik „Kanonierów” wciąż nie zdecydował o swojej przyszłości. Arsenal próbuje przekonać go do złożenia podpisu pod nowym kontraktem, ale nie zamierza spełniać jego wysokich wymagać finansowych. Chilijczykiem interesują się największe kluby w całej Europie oraz bogaci Chińczycy. Reprezentacyjny kolega Alexisa, Gary Medel, przyznaje, że byłby bardzo szczęśliwy, gdyby gwiazda „The Gunners” przeniosła się do Włoch.

- Alexis to jeden z tych napastników, którego obserwują największe kluby. Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale jeśli będzie chciał coś wiedzieć o Interze, to powiem mu, że mamy tu świetny skład, bardzo dobrego trenera, a także dyrektorów, którzy są bardzo głodni sukcesów. Nigdzie nie znajdziesz lepszego projektu - stwierdził Medel w rozmowie z „Corriere dello Sport”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy