Ależ bramka Tuszyńskiego! I to przeciwko jakiej drużynie! [WIDEO]

Ależ bramka Tuszyńskiego! I to przeciwko jakiej drużynie! [WIDEO] fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Źródło: Dailymotion

Patryk Tuszyński strzelił kolejnego gola dla Rizesporu. Tym razem jego ofiarą padło Galatasaray.

Chociaż o wiele bardziej utytułowana drużyna ze Stambułu prowadziła od 88. minuty za sprawą Emre Çolaka, ostatecznie na Türk Telekom Arena padł remis 1:1. Wyrównujące trafienie Polak zaliczył w 93. minucie. Była to tym samym jego druga bramka w obecnym sezonie Süper Lig. Poza tym ma na swoim koncie tyle samo asyst.

Tuszyński do Rizesporu przeszedł w sierpniu zeszłego roku za milion euro z Jagiellonii Białystok. Początkowo nie notował zbyt wielu występów, ale z meczu na mecz jego pozycja w drużynie jest coraz mocniejsza. Duży wpływ miała na to postawa napastnika w Pucharze Turcji, w którym w ośmiu meczach strzelił sześć goli i dołożył dwie asysty.

Zespół Polaka po 28 kolejkach zajmuje w tabeli ligi tureckiej 14. miejsce z przewagą siedmiu punktów nad strefą spadkową.