Allardyce ruszył na zakupy. OFICJALNIE: Snodgrass w West Bromwich Albion

Allardyce ruszył na zakupy. OFICJALNIE: Snodgrass w West Bromwich Albion fot. Michael715 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: West Bromwich Albion

West Bromwich Albion poinformowało o pozyskaniu Roberta Snodgrassa.

Plasujący się w strefie spadkowej beniaminek Premier League ruszył w piątkowe popołudnie na zakupy. Od kilku dni mówiło się, że pierwszy transferem West Bromwich Albion w zimowym oknie transferowym będzie Robert Snodgrass.

Zawodnik najpierw przeszedł obligatoryjne testy medyczne. Wypadły one pomyślnie, dlatego też mógł on złożyć podpis pod kontraktem.

Umowa zawarta między stronami ma być ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Do wiadomości publicznej nie została natomiast podana kwota, jaką na transferze Szkota zarobił jego dawny pracodawca, a więc West Ham.

- To zawodnik, który doda naszej drużynie nie tylko jakości, ale i doświadczenia. To lewonożny piłkarz i właśnie kogoś takiego szukaliśmy. Chcemy mieć równowagę w tym elemencie. Słyszałem o nim same świetne recenzje - powiedział menadżer WBA, Sam Allardyce.

Urodzony w Glasgow zawodnik był związany ze stołecznym klubem od stycznia 2017 roku.

W trwającym sezonie rozegrał on natomiast sześć meczów. Jego dorobek to dwie bramki i jedna asysta.

Po 17. kolejkach West Bromwich Albion plasuje się w ligowej tabeli na dziewiętnastym miejscu z dorobkiem ośmiu punktów. Do bezpiecznego miejsca brakuje tej drużynie sześć „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy