Allardyce zostanie zwolniony? FA szuka nowego selekcjonera!

Allardyce zostanie zwolniony? FA szuka nowego selekcjonera!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Times, Sky Sports

Sam Allardyce może zostać wkrótce zwolniony ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Anglii.

"Big Sam" niedawno przejął funkcję selekcjonera po Royu Hodgsonie, lecz wiele wskazuje na to, że wkrótce się z nią pożegna. "The Telegraph" opublikował materiały, które pogrążyły byłego menedżera Sunderlandu. 61-latek doradzał podstawionym rozmówcom w jaki sposób obejść zakaz Third-party Ownership oraz skrytykował sztab szkoleniowy Anglików na EURO 2016.

"Sky Sports" podaje, że Allardyce czuje wielki wstyd i zamierza osobiście przeprosić Hodgsona za swoje słowa oraz porozmawiać z kierownictwem federacji. To jednak może być za mało, by przekonać działaczy FA. Prezesi federacji, Greg Clarke i Martin Glenn, zwołali nadzwyczajne spotkanie, na którym omawiali całą sprawę. Clarke stwierdził, że nie zamierza osądzać sprawy przed usłyszeniem wszystkich faktów, jednak nie jest zbyt zadowolony z zaistniałej sytuacji.

Według informacji, do których dotarło "The Times", poważnie pod uwagę brane jest zwolnienie selekcjonera jeszcze przed zbliżającymi się meczami z Maltą i Słowenią. Tymczasem brytyjscy bukmacherzy już teraz obstawiają potencjalnego następcę "Big Sama". Faworytem według nich jest Alan Pardew, a tuż za nim znajdują się Steve Bruce oraz Eddie Howe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy