Alphonse Areola dostępny za 11 milionów euro

Alphonse Areola dostępny za 11 milionów euro fot. West Ham United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio

West Ham United, w którym aktualnie na wypożyczeniu przebywa Alphonse Areola, posiada opcję kupna z Paris Saint-Germain o wartości 11 milionów euro - podaje Fabrizio Romano.

Chociaż Francuz należy do paryskiego klubu od 2006 roku, to de facto nie przebywa w nim już od trzech lat. Przez ten czas był wypożyczany do Realu Madryt, Fulham, a teraz gra w ekipie „Młotów”.

David Moyes, menedżer londyńskiej ekipy, jest bardzo zadowolony ze współpracy z bramkarzem, dlatego chce go zatrzymać.

Jak informuje Fabrizio Romano, West Ham United już działa w tym kierunku, a niebawem powinna odbyć się następna tura rozmów. Angielski klub zabezpieczył się na taką ewentualność, co bardzo uproszcza sprawę.

W umowie wypożyczenia, za które londyńczycy zapłacili dwa miliony euro, znalazły się dwie opcje. Jedna z nich pozwala na przedłużenie pobytu na tych samych zasadach, a druga umożliwia transfer definitywny za kwotę 11 milionów euro.

Gianluca Di Marzio zapewnia, że WHU wykupi golkipera.

Alphonse Areola o miejsce w składzie rywalizuje z Łukaszem Fabiańskim. Moyes obdarował go występami głównie w pucharach, dzięki czemu uzbierał 18 spotkań, notując osiem czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy