Álvarez pod lupą Arsenalu, będzie transfer już w styczniu?

Álvarez pod lupą Arsenalu, będzie transfer już w styczniu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: solointer.it

Ricardo Álvarez, zawodnik mediolańskiego Interu znalazł się w orbicie zainteresowań Arsena Wengera, który ponoć już od dłuższego czasu jest fanem talentu Argentyńczyka.

Zawodnik ten był już łączony z przenosinami do "Kanonierów" w letnie okno transferowe - nie udało się jednak doprowadzić transakcji do skutku, a klub Wojciecha Szczęsnego ma ponowić próby już w styczniu przyszłego roku.

Co ciekawe nie są to już pierwsze zakusy Arsenalu na tego zawodnika, chcieli go bowiem zakupić z Vélez Sársfield, ale przegrali wtedy rywalizację właśnie z "Nerazzurri". A w tym sezonie ten ofensywny pomocnik zaliczył dwa występy (oba wchodząc z ławki) i zdobył w nich jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy