Alves: Jeśli Xavi odejdzie, to znaczy że każdy może

Alves: Jeśli Xavi odejdzie, to znaczy że każdy może
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Transfery.info

Prawy obrońca Barcelony Dani Alves nie został obojętny na przenosiny Xaviego do Al-Arabi i powiedział kilka słów na ten temat.

Legenda Barcelony podpisała wstępną umowę z katarskim zespołem i po wielu latach spędzonych na Camp Nou opuści drużynę. Alves o tej informacji dowiedział się tuż po zremisowanym przez Brazylię wczorajszym meczu z Meksykiem. 31-latek na początku odebrał ten komunikat w kategoriach żartu.

- Nie wierzę w to. Ty żartujesz? To nie jest możliwe. Nie Xavi. Jeśli on, symbol Barcelony odchodzi, to oznacza, że każdy może opuścić klub. Nie rozumiem go. Zszokowałeś mnie tą informacją. Naprawdę to prawda? To niebywałe, Xavi nie może opuścić Barcelony – powiedział Alves tuż po końcowym gwizdku.

Brazylijczyk został następnie zapytany o to, czy zostanie w Barcelonie, na co odpowiedział trochę rozkojarzony: - Czy zostanę w Barcelonie? Mam nadzieję, że tak. Ale teraz mnie zszokowałeś, żartujesz sobie z tym Xavim, prawda?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy