Amazon Prime Video z filmem dokumentalnym o Sonie. „Sonsational” już dostępny na platformie

Amazon Prime Video z filmem dokumentalnym o Sonie. „Sonsational” już dostępny na platformie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Variety

Heung-min Son doczekał się własnego filmu. Amerykańska platforma wideo na życzenie opracowała i udostępniła 90-minutowym dokument o piłkarzu Tottenhamu na bazie serialu wyprodukowywane przez CJENM’s Factual Studios dla tvN w Korei Południowej.

28-letni zawodnik jest bez wątpienia najbardziej wartościowym azjatyckim piłkarzem występującym obecnie na Starym Kontynencie i ten fakt postanowiło wykorzystać Amazon Prime Video.

Amerykańska firma współpracująca ostatnio ściśle z Tottenhamem stworzyła wyjątkowy film dokumentalny „Sonsational” będący adaptacją serialu emitowanego w tvN w Korei Południowej, który opowiada przede wszystkim o wydarzeniach z życia Heunga-mina Sona z 2019 roku oraz przedstawia opinie na jego temat ze strony Thierry'ego Henry'ego czy Mauricio Pochettino.

Premiera 90-minutowej produkcji miała miejsce w poniedziałek 18 stycznia na Amazon Prime Video na terenie Wielkiej Brytanii i zbiegła się w czasie z uruchomieniem własnej emoji koreańskiego piłkarza pod hashtagiem - #Sonny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy