Amazon Prime Video z filmem dokumentalnym o Sonie. „Sonsational” już dostępny na platformie

Amazon Prime Video z filmem dokumentalnym o Sonie. „Sonsational” już dostępny na platformie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Variety

Heung-min Son doczekał się własnego filmu. Amerykańska platforma wideo na życzenie opracowała i udostępniła 90-minutowym dokument o piłkarzu Tottenhamu na bazie serialu wyprodukowywane przez CJENM’s Factual Studios dla tvN w Korei Południowej.

28-letni zawodnik jest bez wątpienia najbardziej wartościowym azjatyckim piłkarzem występującym obecnie na Starym Kontynencie i ten fakt postanowiło wykorzystać Amazon Prime Video.

Amerykańska firma współpracująca ostatnio ściśle z Tottenhamem stworzyła wyjątkowy film dokumentalny „Sonsational” będący adaptacją serialu emitowanego w tvN w Korei Południowej, który opowiada przede wszystkim o wydarzeniach z życia Heunga-mina Sona z 2019 roku oraz przedstawia opinie na jego temat ze strony Thierry'ego Henry'ego czy Mauricio Pochettino.

Premiera 90-minutowej produkcji miała miejsce w poniedziałek 18 stycznia na Amazon Prime Video na terenie Wielkiej Brytanii i zbiegła się w czasie z uruchomieniem własnej emoji koreańskiego piłkarza pod hashtagiem - #Sonny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy