Ancelotti chwali Piątka

Ancelotti chwali Piątka
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Italia

Carlo Ancelotti nie szczędził pochwał Krzysztofowi Piątkowi przed nadchodzącym starciem prowadzonego przez niego Napoli z Genoą.

Dwukrotny reprezentant Polski był jedną z największych rewelacji początku trwającego sezonu za sprawą znakomitej skuteczności.

Były snajper Cracovii czy Zagłębia Lubin wpisywał się na listę strzelców w ośmiu spotkaniach z rzędu i na chwilę obecną może pochwalić się trzynastoma zdobytymi golami w barwach Genoi.

Bardzo dobra dyspozycja Krzysztofa Piątka wzbudziła zainteresowanie jego osobą ze strony mocniejszych zespołów. Wśród nich znalazło się między innymi Napoli, które podjęło już nawet konkretne kroki związane z pozyskaniem 23-letniego napastnika.

Na razie nie zadowoliły one jednak przedstawicieli „Rossoblu”, którzy nie są skorzy do sprzedaży swojego najbardziej wartościowego gracza w nadchodzącym okienku transferowym.

Potwierdzenie faktu chęci pozyskania Polaka przez „Partenopei” było jednym z tematów przedmeczowej konferencji z udziałem Carlo Ancelottiego, który w bardzo miłych słowach wypowiedział się o naszym zawodniku.

- On spisuje się bardzo dobrze i każdy, kto prezentuje taką formę może aspirować do gry w wielkich zespołach. Genoa jest dla niego idealnym miejscem na pierwszy rok gry we Włoszech - powiedział szkoleniowiec Napoli.

- Piątek to niebezpieczny zawodnik, bardzo aktywny w polu karnym i dlatego będziemy musieli go mieć pod kontrolą - zakończył Ancelotti.

Początek spotkania Genoi z Napoli zaplanowano na 10 listopada na godzinę 20:30. Transmisja w Eleven Sports 1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy