Ancelotti w Milanie?! Dyrektor zabrał głos

Ancelotti w Milanie?! Dyrektor zabrał głos fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Massimiliano Mirabelli zapewnia, że klub w pełni ufa Vincenzo Montelli.

Wczoraj w obozie Bayernu rozpętała się prawdziwa burza. Drużyna wracała z Paryża po dotkliwej porażce 0:3 z PSG, a klub zarządził spotkanie działaczy, na którym dość niespodziewanie podjęto decyzję o zwolnieniu Carlo Ancelottiego. Powodem miał być fakt, iż trenerowi przeciwstawiło się kilka gwiazd zespołu, co potwierdził prezydent „die Roten” Uli Hoeneß.

Dostępność Włocha na rynku natychmiast wzbudziła zainteresowanie innych klubów. W mediach pojawiały się różne spekulacje, jak choćby rychła przeprowadzka do Chin, z kolei „La Gazzetta dello Sport” informuje, że 58-latek znalazł się na celowniku Milanu. Szkoleniowiec już wcześniej poprowadził „Rossonerich” do wielu sukcesów, dlatego dyrektor sportowy mediolańczyków został zapytany, czy klub planuje skorzystać z okazji.

- Ancelotti w Milanie? Jego zwolnienie jest smutne, ponieważ on udowodnił, że jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i nie rozumiemy, dlaczego podjęto taką decyzję. Jesteśmy rozczarowani jako kibice, ale już teraz mamy trenera, który jest młodszy od Ancelottiego, a zarazem tak samo utalentowany - stwierdził Massimiliano Mirabelli.

- Wierzymy w projekt prowadzony przez Montellę i chcemy dotrwać do końca tej drogi wraz z nim. Wiem, że takie sprawy bardzo kuszą dziennikarzy do pisania, ale wszyscy wykonują własną pracę. Trzymamy się kurczowo Montelli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy