André Onana i twarde zderzenie z rzeczywistością [WIDEO]

André Onana i twarde zderzenie z rzeczywistością [WIDEO] fot. Kavee100 [Twitter]

André Onana popełnił wielki błąd w sparingu i jego Manchester United przegrywa u siebie sparing przeciwko Lens (0-1).

Sobota jest dla kibiców Manchesteru Untied pełna wrażeń. Wszystko rozpoczęło się od ogłoszenia transferu Rasmus Højlund, a następnie podopieczni Erika ten Haga mierzą się z Lens w sparingu.

Od 23. minuty gospodarze przegrywają już 0-1, a gola dla gości strzelił Florian Sotoca.

Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Francuz trafił do siatki praktycznie z połowy boiska.

32-latek ujrzał źle ustawionego André Onanę i huknął z dystansu.

Kameruńczyk nie zdążył wrócić między słupki i padł gol dla przeciwnika.

Początek jest dla niego wymagający. Niedawno mówiło się o kłótni z Harrym Maguire'em, a teraz tematem będzie ogromny błąd finalisty poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Na Old Trafford zastępuje on Davida de Geę.

Pierwszy oficjalny mecz nowego sezonu Manchester United rozegra 14 sierpnia i zmierzy się wtedy z Wolverhampton.

W drugiej połowie Manchester United wziął się do roboty i strzelił trzy bramki. Ich autorami okazali się Marcus Rashford, Antony oraz Casemiro.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...