André Silva oblał testy medyczne?!

André Silva oblał testy medyczne?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Repubblica | La Gazzetta dello Sport

Doniesienia z Włoch sugerują, że transfer André Silva z Milanu do Monaco nie zostanie sfinalizowany. Jedna wersja mówi, że Portugalczyk nie zdołał wypracować satysfakcjonujących warunków finansowych. Inna, że nie zdał testów medycznych.

Podczas gdy wszystko wydawało się ustalone, a w międzyczasie toczyły się zaawansowane negocjacje „Rossonerich” w sprawie Ángela Correi, niespodziewanie doszło do fiaska. Takie informacje przekazali dziennikarze m.in. „La Gazzetty dello Sport” i „La Repubbliki”.

Według tego pierwszego periodyku przyczyną wycofania się z transakcji Monaco były wykryte problemy ze ścięgnami. Drugie źródło przekonuje, że doszło do tego z powodu braku porozumienia między zawodnikiem, a klubem odnośnie warunków kontraktu.

W efekcie transfer warty 30 milionów euro spalił na panewce, co najbardziej może smucić dyrekcję Milanu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży André Silvy miały bowiem zostać spożytkowane na angaż zawodnika Atlético Madryt. Cała operacja szacowana jest na 50 milionów euro plus bonusy.

Pomimo tego „La Gazzetta dello Sport” jest dobrej myśli. Według jej żurnalistów nieudana przeprowadzka portugalskiego napastnika do Francji nie powinna wpłynąć na angaż ofensywnego zawodnika „Los Colchoneros”.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na oficjalne komunikaty ze strony obu klubów i wypatrywać dalszych efektów rozmów w sprawie pozyskania Argentyńczyka grającego od stycznia 2015 roku w stolicy Hiszpanii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Real Madryt: Hazard przejdzie operację? Belg musi zdecydować! Real Madryt: Hazard przejdzie operację? Belg musi zdecydować! CIES: Ligi z największą i najmniejszą liczbą kartek na świecie CIES: Ligi z największą i najmniejszą liczbą kartek na świecie Bayern Monachium planuje wielkie inwestycje. CZTERECH graczy na radarze Bayern Monachium planuje wielkie inwestycje. CZTERECH graczy na radarze Chelsea porozumiała się z Ziyechem. OFICJALNIE: Marokańczyk latem w Premier League! Chelsea porozumiała się z Ziyechem. OFICJALNIE: Marokańczyk latem w Premier League! Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy