André Villas-Boas szuka nowych doznań. Portugalczyk wystartuje w... Rajdowych Mistrzostwach Świata

André Villas-Boas szuka nowych doznań. Portugalczyk wystartuje w... Rajdowych Mistrzostwach Świata fot. G Holland / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WRC

André Villas-Boas nie śpieszy się z powrotem na ławkę trenerską i w najbliższym czasie skupi się na swoim starcie w Rajdowych Mistrzostwach Świata w kategorii WRC3.

43-latek zakończył w pierwszych dniach lutego w dość burzliwych okolicznościach swoją współpracę z Olympique'em Marsylia i od tego czasu nie zdecydował się na podjęcie nowego wyzwania w zawodzie szkoleniowca.

W nadchodzących tygodniach ta sytuacja nie powinna ulec zmianie, ponieważ André Villas-Boas będzie w pełni skoncentrowany na swoim starcie w... Rajdzie Portugalii w kategorii WRC3 za kierownicą Citroëna C3.

Były opiekun między innymi FC Porto, Chelsea, Tottenhamu czy Zenitu Sankt Petersburg jest znanym entuzjastą wyścigów samochodowych.

Sam miał przyjemność wystartować w słynnym Rajdzie Dakar w aucie marki Toyota. Portugalczyk musiał jednak po trzech etapach wycofać się z rywalizacji przez odniesioną kontuzję pleców po uderzeniu w jedną z wydm.

Z kolei w styczniu tego roku pojawił się jako ambasador wspierający Ace Africa, organizację pozarządową, która współpracuje z rządami Kenii i Tanzanii w celu poprawy zdrowia, edukacji i rozwoju gospodarczego, na starcie Rajdu Monte Carlo. Także jazda w Rajdowych Mistrzostwach Świata nie jest mu obca.

Rajd Portugalii odbędzie się w dniach 20-23 maja. Villas-Boas będzie kierowcą prywatnym we wspomnianej kategorii WRC3, w której wystartuje między innymi z Kajetanem Kajetanowiczem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy