Andrea Barzagli z nową umową

Andrea Barzagli z nową umową
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports Italia

Andrea Barzagli zwiąże się z Juventusem nowym kontraktem do 2015 roku.

Andrea Barzagli walnie przyczynił się do zdobycia Scudetto przez Juventus i nikogo nie może dziwić, że klub zaoferował mu propozycję nowego kontraktu.

Według Sky Sports Italia Andrea Barzagli przedłuży umowę do czerwca 2015 roku. Mistrz świata sprzed 6 lat przyszedł do Juventusu z Wolfsburga w styczniu 2011 roku i podpisał kontrakt do 2013 roku, gwarantujący mu 1 milion euro zarobków za sezon.

Swoją świetną formą zasłużył na przedłużenie pobytu w Turynie oraz podwyżkę do 1,2 miliona euro za sezon. Oficjalnego potwierdzenia przez klub jeszcze nie ma, ale o negocjacjach z 31-latkiem mówiło się już w trakcie rozgrywek i tylko kwestią czasu było dojście do porozumienia.

Ze "Starą Damą" nowe umowy podpisali już Alessandro Matri, Paolo De Ceglie, Fabio Quagliarella oraz Leonardo Bonucci. Niebawem swoje podpisy pod kontraktami mają złożyć trener Antonio Conte oraz Gianluigi Buffon.

Więcej na temat: Andrea Barzagli Juventus FC Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy