Andrea Belotti jedną nogą poza Torino. Okazja na rynku

Andrea Belotti jedną nogą poza Torino. Okazja na rynku fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Andrea Belotti nie zdecyduje się najprawdopodobniej na podpisanie nowego kontraktu z Torino - poinformował prezydent Urbano Cairo.

Klub z Turynu potrafił skutecznie odeprzeć zakusy bogatszych zespołów sposobiących się do pozyskania ich największej gwiazdy poprzez stawianie im bardzo wygórowanych warunków.

Sam środkowy napastnik nie angażował się w cały ten proces poprzez wywieranie nacisku na przedstawicieli „Byków” i te mogły być dzięki temu spokojne o zatrzymanie w swoich szeregach bramkostrzelnego zawodnika.

Wkrótce ta sytuacja powinna ulec zmianie, ponieważ dotychczasowe starania Torino zmierzające do zawarcia nowego porozumienia z Andreą Belottim nie przyniosły spodziewanych skutków, o czym poinformował otwarcie prezydent Urbano Cairo.

- Złożyłem mu ogromną propozycję kontraktu, ale nie mogę zmusić Belottiego do jego zaakceptowania. Nie podpisał umowy i czuję, że nie ma zamiaru tego robić - przyznał przedstawiciel ekipy z Serie A.

Tym samym reprezentant Włoch będzie mógł najpóźniej latem opuścić drużynę na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu obowiązującego porozumienia, o ile wcześniej w strukturach klubu nie zapadnie decyzja o sprzedaży go zimą. Na to jednak nic nie wskazuje.

27-latek trafił do Torino z Palermo w sierpniu 2015 roku. W trwających rozgrywkach wystąpił w zaledwie trzech spotkaniach, z uwagi na kontuzję ścięgna mięśnia strzałkowego, w których zdobył jedną bramkę.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o zainteresowaniu usługami Belottiego ze strony Zenitu Sankt Petersburg, Sevilli czy Borussii Dortmund.

Więcej na temat: Andrea Belotti Torino FC Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy