Andrea Belotti jednak zostanie we Włoszech?! Nagły zwrot akcji

Andrea Belotti jednak zostanie we Włoszech?! Nagły zwrot akcji fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Andrea Belotti wyraził zgodę na kontynuowanie kariery w Romie - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”. Wcześniej środkowy napastnik zachował się w identyczny sposób w stosunku do propozycji wystosowanej przez Valencię.

28-letni zawodnik nie przystał na proponowane mu warunki przedłużenia wygasającej umowy z Torino i wraz z początkiem lipca wylądował na piłkarskim bezrobociu.

Reprezentant Włoch jeszcze przed nastaniem tego momentu cieszył się poważnym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli różnych ekip. Wśród nich znajdowały się między innymi AS Monaco, OGC Nice, Valencia, AS Roma, Inter Mediolan, AC Monza, Napoli, Atalanta czy Fiorentina.

W minionych dniach wydawało się, że z tego grona najbliżsi pozyskania środkowego napastnika są „Nietoperze”, gdzie wielkim zwolennikiem nawiązania współpracy z rodakiem jest trener Gennaro Gattuso.

Teraz jednak dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” przekonują, że Andrea Belotti przystał nie tylko na ofertę hiszpańskiego klubu, ale i „Giallorossich”.

W obu przypadkach sprowadzenie 28-latka jest uzależnione od opuszczenia jednego lub drugiego zespołu przez innego ofensywnego gracza. W przypadku rzymian jest nim Eldor Shomurodov. Natomiast w szeregach Valencii zapewne Gonçalo Guedes.

Tym samym pomiędzy drużynami będzie w najbliższych dniach trwał wyścig o sprowadzenie włoskiego napastnika, który przez ostatnie siedem lat strzelił 113 goli w 251 rozegranych dla Torino meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy