Andrea Belotti poinformował kolegów o odejściu z Torino

Andrea Belotti poinformował kolegów o odejściu z Torino fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttosport

Andrea Belotti zakomunikował swoim kolegom z drużyny Torino, że odejdzie z klubu - pisze „Tuttosport”.

Zgodnie z doniesieniami „Tuttosport” Andrea Belotti skontaktował się z członkami zespołu Torino, informując ich, że nie zamierza podpisywać nowego kontraktu z klubem i chce podjąć nowe wyzwanie. Włoscy dziennikarze podkreślają jednocześnie, że nikomu nie zdradził, dokąd się teraz uda. Niewykluczone, że wciąż nie jest to przesądzone, choć być może zawodnik chce po prostu poczekać z ogłoszeniem nowego klubu do 1 lipca, a więc formalnego rozpoczęcia letniego okna.

W przeciągu dziesięciu miesięcy władze Torino miały przedstawić Belottiemu trzy propozycje przedłużenia współpracy.

28-latek nie dostał jednak oczekiwanych przez siebie gwarancji gry o wyższe cele, dlatego pomimo nacisków ze strony trenera Ivana Juricia i szatni, a także przywiązania do kibiców, postanowił zmienić barwy.

Swego czasu Belottiego łączyło się z transferem nawet za 100 milionów euro. Wygasający kontrakt oznacza, że opuści on Torino na zasadzie wolnego transferu.

Strzelec 113 goli w koszulce Torino znajduje się na celownikach wielu klubów, w tym Atalanty, Atlético Madryt, Fiorentiny, Interu Mediolan, Juventusu, Milanu, Monzy, Napoli czy Romy.

Belotti to też zdobywca 12 bramek w 44 meczach reprezentacji Włoch.

Więcej na temat: Włochy Torino FC Andrea Belotti

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy