Andrea Belotti z kuszącą ofertą. Test cierpliwości

Andrea Belotti z kuszącą ofertą. Test cierpliwości fot. kivnl / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Alfredo Pedullà

Galatasaray nie rezygnuje ze starań o Andreę Belottiego. Turcy przesłali mu nową ofertę, chcąc go odciągnąć od myśli o przenosinach do AS Romy, informuje Alfredo Pedullà.

Były kapitan Torino nadal pozostaje bez klubu, choć rozgrywki włoskiej Serie A zdążyły już wystartować. Gracz nie tak wyobrażał sobie swoje wejście na rynek wolnych zawodników, to jednak nie świadczy o zupełnym braku ofert. Ze starań o jego usługi wypadło już OGC Nice, ale mimo wcześniejszej odmowy z tematu nie rezygnuje za to Galatasaray.

Jak na razie głównym faworytem do pozyskania Włocha jest AS Roma, ta ma jednak problem ze zmieszczeniem go w swoim składzie oraz budżecie płacowym. Za przekonywanie piłkarza do cierpliwości wziął już nawet sam José Mourinho, który również liczy, że klub zdoła kogoś sprzedać, by móc dopiąć transfer napastnika. Skorzystać z tego długiego przestoju zamierzają jednak „Cimbom”.

Alfredo Pedullà informuje, że zawodnik otrzymał nową ofertę ze strony zmagającej się ostatnio z problemami stambulskiej ekipy. Wynosi ona 4,5 miliona euro za sezon gry, a piłkarz mógłby liczyć również na korzystną premię za sam fakt podpisania umowy.

Andrea Belotti mimo kuszenia daje sobie czas do namysłu. Na ten moment najbardziej zależy mu na przeprowadzce właśnie na Stadio Olimpico, dlatego chce jeszcze odczekać na rozwój sytuacji. Jeśli „Giallorossim” nie uda się nikogo sprzedać, wtedy gracz może znaleźć się w trudnym położeniu, dlatego nie chce znów pochopnie odrzucać napływających ofert.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy