Andrés Iniesta do wzięcia. Romantyczny powrót jedną z transferowych opcji

Andrés Iniesta do wzięcia. Romantyczny powrót jedną z transferowych opcji fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jordi Cardero [Relevo.com]

Andrés Iniesta żegna się z Vissel Kobe. Temat przyszłości hiszpańskiego pomocnika podjął Jordi Cardero z Relevo.com.

Odejście Andrésa Iniesty z Vissel Kobe zostało już potwierdzone przez japoński klub. Legenda Barcelony i całej hiszpańskiej piłki rozstanie się z nim po pięciu latach gry w jego barwach. W tym czasie 39-latek zanotował 133 występy, zdobywając w międzyczasie puchar oraz superpuchar kraju z Azji.

Mimo zaawansowanego piłkarsko wieku 131-krotny reprezentant swojego kraju nie zamierza kończyć kariery. Chociaż jego otoczenie podkreśla, że nic nie jest jeszcze przesądzone, w tym momencie najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jego przenosin jest Bliski Wschód. Niewykluczone, że piłkarz spotka się w Arabii Saudyjskiej z byłymi kolegami z „Dumy Katalonii” - Lionelem Messim i Sergio Busquetsem, którzy również mają stamtąd oferty.

W ostatnich latach kontakt z Iniestą utrzymywał klub, w którym szkolił się on przed dołączeniem do Barcelony, a więc Albacete. Jordi Cardero ocenia, że nie jest to zbyt prawdopodobna opcja, ale szanse na spełnienie marzenia hiszpańskiego drugoligowca i romantyczny powrót gwiazdora mógłby zwiększyć jego awans do LaLigi. Zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli i zagra w barażach o wejście na najwyższy szczebel.

Jeszcze inną możliwością jest kontynuowanie kariery w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy