Angielska oferta za Leminę

Angielska oferta za Leminę
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Mario Lemina może przenieść się do Stoke City. Klub z angielskiej Premier League wystosował ofertę opiewającą na ponad 14,5 miliona euro.

Defensywny pomocnik w poprzednim sezonie występował w Juventusie, do którego przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu z Olympique Marseille. W kwietniu turyński klub zdecydował się na transfer definitywny zawodnika. Gabończyk podpisał kontrakt do 2020 roku.


22-latek w Serie A rozegrał dziesięć spotkań, podczas których strzelił dwa gole.


Młodym piłkarzem oprócz Stoke interesują się również RB Lipsk, Watford oraz Leicester City.  


KATARZYNA FUDALEWSKA

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy