Angielska przeprowadzka Grabary? Jest wysoko na liście życzeń

Angielska przeprowadzka Grabary? Jest wysoko na liście życzeń
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Huddersfield Daily Examiner

„Huddersfield Daily Examiner” pisze o zainteresowaniu Kamilem Grabarą ze strony Huddersfield Town.

Angielski klub od pewnego czasu przygląda się młodzieżowemu reprezentantowi Polski. Menedżer Huddersfield, Jan Siewert, bardzo poważnie myśli o pozyskaniu nowego bramkarza i 20-latek ma znajdować się bardzo wysoko na jego liście życzeń. W grę wchodziłoby zapewne wypożyczenie.

Grabara na razie nie ma szans na regularne występy w pierwszym zespole Liverpoolu. Z uwagi na to zimą udał się na wypożyczenie do duńskiego Aarhus GF. Młody polski golkiper pokazał się tam z dobrej strony, notując sześć czystych kont w 16 występach. Następnie brał udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, na których był pewnym punktem reprezentacji Polski.

Jeśli chodzi o bramkarzy, w kadrze Huddersfield są 31-letni Ben Hamer, 23-letni Joel Coleman oraz 19-letni Ryan Schofield. Ten pierwszy nie wyleciał jednak z zespołem na przedsezonowe zgrupowanie.

Huddersfield nie zdołało utrzymać się w Premier League i wkrótce rozpocznie rywalizację w Championship. W pierwszym meczu nowego sezonu zmierzy się z Derby County (5 sierpnia).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy