Angielska przeprowadzka Grabary? Jest wysoko na liście życzeń

Angielska przeprowadzka Grabary? Jest wysoko na liście życzeń
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Huddersfield Daily Examiner

„Huddersfield Daily Examiner” pisze o zainteresowaniu Kamilem Grabarą ze strony Huddersfield Town.

Angielski klub od pewnego czasu przygląda się młodzieżowemu reprezentantowi Polski. Menedżer Huddersfield, Jan Siewert, bardzo poważnie myśli o pozyskaniu nowego bramkarza i 20-latek ma znajdować się bardzo wysoko na jego liście życzeń. W grę wchodziłoby zapewne wypożyczenie.

Grabara na razie nie ma szans na regularne występy w pierwszym zespole Liverpoolu. Z uwagi na to zimą udał się na wypożyczenie do duńskiego Aarhus GF. Młody polski golkiper pokazał się tam z dobrej strony, notując sześć czystych kont w 16 występach. Następnie brał udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, na których był pewnym punktem reprezentacji Polski.

Jeśli chodzi o bramkarzy, w kadrze Huddersfield są 31-letni Ben Hamer, 23-letni Joel Coleman oraz 19-letni Ryan Schofield. Ten pierwszy nie wyleciał jednak z zespołem na przedsezonowe zgrupowanie.

Huddersfield nie zdołało utrzymać się w Premier League i wkrótce rozpocznie rywalizację w Championship. W pierwszym meczu nowego sezonu zmierzy się z Derby County (5 sierpnia).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy