Angielska przeprowadzka Grabary? Jest wysoko na liście życzeń

Angielska przeprowadzka Grabary? Jest wysoko na liście życzeń
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Huddersfield Daily Examiner

„Huddersfield Daily Examiner” pisze o zainteresowaniu Kamilem Grabarą ze strony Huddersfield Town.

Angielski klub od pewnego czasu przygląda się młodzieżowemu reprezentantowi Polski. Menedżer Huddersfield, Jan Siewert, bardzo poważnie myśli o pozyskaniu nowego bramkarza i 20-latek ma znajdować się bardzo wysoko na jego liście życzeń. W grę wchodziłoby zapewne wypożyczenie.

Grabara na razie nie ma szans na regularne występy w pierwszym zespole Liverpoolu. Z uwagi na to zimą udał się na wypożyczenie do duńskiego Aarhus GF. Młody polski golkiper pokazał się tam z dobrej strony, notując sześć czystych kont w 16 występach. Następnie brał udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, na których był pewnym punktem reprezentacji Polski.

Jeśli chodzi o bramkarzy, w kadrze Huddersfield są 31-letni Ben Hamer, 23-letni Joel Coleman oraz 19-letni Ryan Schofield. Ten pierwszy nie wyleciał jednak z zespołem na przedsezonowe zgrupowanie.

Huddersfield nie zdołało utrzymać się w Premier League i wkrótce rozpocznie rywalizację w Championship. W pierwszym meczu nowego sezonu zmierzy się z Derby County (5 sierpnia).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy