Anwar El Ghazi znalazł nowy klub. Testy medyczne

Anwar El Ghazi znalazł nowy klub. Testy medyczne fot. UK Sports Pics / Sipa / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky | Fabrizio Romano

Anwar El Ghazi wraca do gry po rozwiązaniu umowy z PSV Eindhoven. Jego nowym klubem będzie 1. FSV Mainz 05 - poinformował Florian Plettenberg ze Sky.

Wszechstronny ofensywny zawodnik rozstał się tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego z holenderskim zespołem. Dzięki temu zachował szansę na znalezienie angażu w dowolnym europejskim klubie.

W mediach pojawiły się nawet doniesienia, że z jego dostępności może skorzystać Manchester United, angażując go w charakterze następcy odsuniętego od gry Antony'ego.

Szybko te doniesienia nie znalazły odzwierciedlenia w prawdzie i sam zainteresowany cierpliwie czekał na otrzymanie atrakcyjnej propozycji. Takowa napłynęła ze strony 1.FSV Mainz, o czym poinformował Florian Plettenberg ze Sky.

Obie strony wypracowały ekspresowe porozumienia i po zaliczeniu testów medycznych przez 28-letniego skrzydłowego dojdzie do zawarcia pomiędzy nimi kontraktu do końca rozgrywek 2023/2024 z opcją przedłużenia o dodatkowe dwanaście miesięcy.

Fabrizio Romano uważa, że Anwar El Ghazi rozpoczął już przechodzenie badań i być może jeszcze w czwartek 21 września zostanie zaprezentowany w nowych barwach.

Gracz, mający za sobą pobyt w Ajaksie Amsterdam, Lille, Aston Villi i Evertonie, spędził w PSV Eindhoven zaledwie rok.

W tym czasie zanotował dziewięć trafień i dwie asysty w 33 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy