Araujo w Palermo?

Araujo w Palermo?
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Marca

Palermo złożyło ofertę za Sergio Araujo, lidera ataku Las Palmas.

Jak podają hiszpańskie media, jedenasta drużyna ostatniego sezonu Serie A zaproponowała za Argentyńczyka 13 milionów euro. "Orły" mogą sobie na to pozwolić po tym, jak sprzedali Paulo Dybalę do Juventusu za 32 miliony.

Araujo do Las Palmas trafił latem zeszłego roku. W tej wyspiarskiej ekipie zdołał rozegrać 43 spotkania, w których strzelił 25 goli i został tym samym wicekrólem strzelców zaplecza tamtejszej ekstraklasy. Był jednak tylko wypożyczony do tego hiszpańskiego klubu z Boca Juniors. Ostatecznie teraz trafił do już beniaminka Primera División na stałe za 1,5 miliona euro. Jego kontrakt obowiązuje do 2020 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy