Arbeloa myśli o MLS

Arbeloa myśli o MLS
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: AS

Álvaro Arbeloa może odejść do Stanów Zjednoczonych.

32-latek jest obecnie trzecim wyborem na pozycji bocznego obrońcy. Na prawej stronie o miejsce w pierwszym składzie rywalizują Dani Carvajal i niedawno sprowadzony Danilo. Na lewej flance niekwestionowaną pozycję lidera ma Marcelo, a jego zmiennikiem jest Fábio Coentrão. 

Doświadczony Hiszpan jest świadomy tego, że w tym sezonie będzie miał niewiele szans na grę. Pojawiły się więc spekulacje, że opuści on klub już w tym oknie transferowym, gdyż otrzymał propozycje z West Hamu i klubów MLS.

Według dziennika "AS" Arbeloa poważnie rozważa przyjęcie propozycji ze Stanów Zjednoczonych, lecz dopiero po zakończeniu kontraktu z Realem. Obrońca, który swoją karierę rozpoczął w Realu Saragossa, w wieku 17 lat przeniósł się do "Królewskich", z którymi był związany przez większość swojej kariery. Władze klubu, w uznaniu jego zasług, chcą pozwolić mu na opuszczenie klubu za rok, kiedy wygaśnie jego umowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy