Arbeloa wróci do Premier League?!

Arbeloa wróci do Premier League?!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: AS

Álvaro Arbeloa może wkrótce zostać nowym zawodnikiem West Hamu United.

Tajemniczy wpis widnieje od pewnego czasu na oficjalnej stronie internetowej „Młotów”. „Hiszpański prawy obrońca, zdobywca tytułu Mistrza Świata, przechodzi właśnie u nas testy medyczne”. „AS” informuje, że opis ten w pełni pasuje do 33-letniego Arbeloi.

Na stronie czytamy również: „Zawodnik ten posiada olbrzymie doświadczenie, zdobywał tytuły krajowe i międzynarodowe i grał dla największych klubów w Europie”.

Najprawdopodobniej transfer ten zostanie potwierdzony około godziny 23.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy