Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką

Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: IFTWC.com

Kiedy Jagiellonia Białystok poinformowała w nieprzedłużeniu współpracy z Arielem Borysiukiem, agencja menedżerska S4S nie próżnowała. Polak doszedł do porozumienia z przedstawicielem indyjskiej ekstraklasy - Chennaiyin FC.

30-latek w ostatnich latach nie prezentował już tak wysokiego poziomu jak przedtem. Na przestrzeni trzech i pół roku zaliczył występy w Lechii Gdańsk, Wiśle Płock, Sheriffie Tyraspol oraz Jagiellonii Białystok.

Defensywny pomocnik trykot „Dumy Podlasia” przywdziewał 28 razy, ale wraz z końcem czerwca współpraca obu stron dobiegła końca. Teraz wszystko wskazuje na to, że Polak będzie kontynuował karierę za granicą.

Jak informuje IFTWC.com, Ariel Borysiuk doszedł do porozumienia z Chennaiyin FC. Aby transfer stał się faktem, brakuje już tylko formalności. Na 12-krotnego reprezentanta biało-czerwonych” czeka kontrakt ważny do 31 maja 2022 roku z opcją jego przedłużenia o następne 12 miesięcy.

Ekipa „Marina Machans” w poprzednim sezonie Indian Super League zajęła ósme miejsce i pod tym względem była lepsza tylko od trzech rywali.

Borysiuk w przeszłości występował między innymi w Niemczech, Rosji czy Anglii.

W Indiach gra chociażby Igor Angulo, były piłkarz Górnika Zabrze. Jego aktualnym klubem jest Mumbai City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy