Ariel Borysiuk znalazł nowy klub. Powrót do Polski

Ariel Borysiuk znalazł nowy klub. Powrót do Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter] | Transfery.info

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Ariel Borysiuk rozpoczął treningi z Chojniczanką Chojnice. To właśnie z tą drużyną 31-latek zwiążę swą najbliższą przyszłość, o czym donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Ariel Borysiuk, który od końcówki stycznia pozostaje bez zatrudnienia, już wkrótce zwiąże się z nową drużyną. Były reprezentant Polski powróci do ojczyzny po dwóch latach rozłąki.

W rzeczywistości na jej terenie od kilku tygodni kuł formę na treningach z Chojniczanką Chojnice, jak udało nam się ustalić. Najwidoczniej 31-latek wykorzystał swoją szansę w klubie z województwa pomorskiego.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl informuje, że obydwie strony zwiążą się wkrótce rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy. Sprawa zdaje się być przesądzona.

Borysiuk zasili tym samym szeregi zespołu, który w zakończonej niedawno kampanii nie zdołał się utrzymać na poziomie pierwszej ligi, zajmując w niej przedostatnią 17. lokatę.

Pomocnik z Białej Podlaski dodaje zatem do swego opasłego CV kolejny wpis. Poprzednie dotyczą występów w takich drużynach, jak Legia Warszawa (dwukrotnie), Queens Park Rangers, Lechia Gdańsk, Wisła Płock, Jagiellonia, indyjskie Chennaiyin FC czy albańskie KF Laçi.

Borysiukowi udało się również 12-krotnie zagrać w reprezentacji Polski. Po raz ostatni wystąpił w niej w 2016 roku, notując siedem minut w towarzyskim starciu z Serbią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Edin Džeko zachwycony grą Sebastiana Szymańskiego Edin Džeko zachwycony grą Sebastiana Szymańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy