Arka Gdynia chce przełożyć mecz z Górnikiem Łęczna

Arka Gdynia chce przełożyć mecz z Górnikiem Łęczna
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arka Gdynia/Transfery.info

Arka Gdynia wystąpiła do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z prośbą o przełożenie spotkania ligowego z Górnikiem Łęczna.

Powodem takie decyzji włodarzy "Arkowców" są problemy zdrowotne, które dopadły klub.

Aż szcześciu piłkarzy i czterech członków sztabu szkoleniowego wylądawało w szpitalu w wyniku zatrucia pokarmowego. Pozostali zawodnicy również nie czują się zbyt dobrze, a to oznacza, że do sobotniej konfrontacji z Górnikiem Łęczna może zwyczajnie nie dojść, ponieważ ekipa z Gdynii nie uzbiera wystarczającej liczby graczy, aby przystąpić do meczu o punkty w 9. kolejce rozgrywek I ligi.

 

Więcej na temat: Arka Gdynia Górnik Łęczna Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy