Arka Gdynia domyka kadrę. Przybysz siódmym zimowym wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Arka Gdynia domyka kadrę. Przybysz siódmym zimowym wzmocnieniem [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arka Gdynia

Bartosz Przybysz zasilił szeregi Arki Gdynia.

Utalentowany bramkarz przeniósł się do pierwszoligowego zespołu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Olimpii Elbląg.

W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się zapis umożliwiający Arce Gdynia dokonanie definitywnego wykupu 21-letniego zawodnika po zakończeniu obecnego sezonu.

Bartosz Przybysz reprezentował szeregi ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego od początku obecnego sezonu po tym, jak przeszedł do niej na zasadzie wolnego transferu z Lecha Poznań.

Od tego momentu młody golkiper zdążył wystąpić w siedmiu spotkaniach na poziomie II ligi, w których zachował dwa czyste konta.

Nowy nabytek „Żółto-Niebieskich” będzie w najbliższym czasie rywalizował o miejsce w składzie Arki Gdynia z Danielem Kajzerem oraz Kacprem Krzepiszem.

Przybysz jest siódmym zimowym wzmocnieniem pierwszoligowego zespołu. Przed nim dołączyli do niego Paweł Sasin, Fabian Hiszpański, Christian Alemán, Haris Memić, Maciej Rosołek oraz Luis Valcarce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy