Arka Gdynia pozyskała Christiana Alemána [OFICJALNIE]

Arka Gdynia pozyskała Christiana Alemána [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Christian Alemán został piłkarzem Arki Gdynia.

Ekwadorczyk związał się z klubem z Trójmiasta kontraktem ważnym do 30 czerwca 2022 roku. Wejdzie on w życie 1 stycznia.

24-letni Alemán jest ofensywnym pomocnikiem, ale na koncie ma również występy na obu skrzydłach. Nie licząc wypożyczenia do Estudiantes (sezon 2017/2018), do tej pory grał tylko w ojczyźnie, reprezentując barwy Emelec, Técnico Universitario, Manty, Quito oraz Barcelony S.C.

Kilka miesięcy temu Alemán dołączył do Guayaquil City. Od tamtej pory zanotował w jego koszulce dziewięć występów. Zaliczył jedną asystę.

Ostatnio nowym trenerem Arki został Dariusz Marzec, który wszedł w buty Ireneusza Mamrota. Gdynianie zakończyli rok na piątym miejscu w tabeli I ligi. Do pierwszej Niecieczy tracą trzynaście punktów. Do drugiego ŁKS-u Łódź - trzy. Piąta lokata oznacza rywalizację w barażach o Ekstraklasę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy