Arka Gdynia pozyskała i od razu wypożyczyła Toniego Segurę [OFICJALNIE]

Arka Gdynia pozyskała i od razu wypożyczyła Toniego Segurę [OFICJALNIE]
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Arka Gdynia

Antonio Gonzales został nowym zawodnikiem Arki Gdynia - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

„Śledzie“ zdecydowały się przy tym niezwłocznie odesłać Hiszpana na wypożyczenie do KKS-u 1925 Kalisz. Kontrakt Gonzáleza z Arką będzie ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Antonio Segura González (znany także jako Toni Segura) przyszedł na świat 31 marca 1998 roku w Las Palmas. Swoje pierwsze kroki w piłkarskiej przygodzie stawiał w akademiach Realu Betis i Realu Madryt, skąd trafił do rezerw UD Las Palmas w 2018 roku. Hiszpan może się również pochwalić czterema występami w pierwszej drużynie „La Union Deportiva“.

23-latek najwięcej meczów w seniorskiej kadrze rozegrał w Segunda Division B w Hiszpanii - łącznie ma ich na koncie 70.

W 2020 roku González trafił do Polski, do rezerw Legii. Jego ostatnim pracodawcą był z kolei UD Tamaraceite. Był młodzieżowym reprezentantem Hiszpanii do lat U-16 i U-17.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy