Arka Gdynia z urodzinowym transferem. Klub wzmocnił defensywę [OFICJALNIE]

Arka Gdynia z urodzinowym transferem. Klub wzmocnił defensywę [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: 90minut.pl | PZPN

Jan Hošek został uprawniony do występowania w pierwszoligowych rozgrywkach w barwach Arki Gdynia.

Doświadczony obrońca rozstał się w pierwszych dniach lutego z FC Teplice i od tego momentu rozpoczął gorączkowe poszukiwania nowego pracodawcy, które zakończyły się sukcesem w postaci zawarcia kontraktu z pierwszoligową Arką Gdynia.

Przedstawiciele „Żółto-Niebieskich” nie ogłosili jeszcze oficjalnego komunikatu na temat nawiązania współpracy z 32-letnim zawodnikiem, ale zdążyły uprawnić go występowania na zapleczu polskiej Ekstraklasy.

Jan Hošek mógł niektórym z fanów naszej piłki zapaść w pamięci ze względu na swój roczny epizod związany z pobytem w Cracovii w sezonie 2011/2012, który zakończył z 16-stoma występami na koncie w koszulce „Pasów”.

Były gracz Slavii Praga czy MFK Karvina, obchodzący 1 kwietnia swoje 32. urodziny, rozegrał trzy mecze w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy